Kategorie: Akce

26.9.2016 - Trénink trenérů - rovné příležitosti v personalistice a odměňování

Trénink trenérů - rovné příležitosti v personalistice a odměňováníV Ostravě proběhl dne 16.9. Trénik trenérů v oblasti rovného odměňování žen a mužů za stejnou práci – v rámci projektu Zero GPG – Gender equality: Innovative tool and awareness raising on GPG č. JUST/2013/PROG/AG/4862/GE

V Ostravě proběhl dne 16.9. Trénik trenérů v oblasti rovného odměňování žen a mužů za stejnou práci  – v rámci projektu Zero GPG – Gender equality: Innovative tool and awareness raising on GPG č. JUST/2013/PROG/AG/4862/GE.

GENDER Consulting zde vystoupil s praktickými informacemi, které čerpá z bohatých zkušeností a realizací desítek genderových auditů v ČR. Kateřina Kaňoková představila příklady dobré praxe, se kterými se setkala v rámci auditování a odprezentovala také přesný postup při realizaci genderových auditů.

GENDER Consulting se podílel mj na vládní metodice a standardu genderových auditů a je členem Genderové Expertní Komory v ČR.


Proč jsou služby GENDER Consulting tou nejlepší možnou volbou?
 

  • máme zkušenosti v oboru, odborné know-how
  • podporují nás veřejně odborníci, kteří se věnují rovným příležitostem na té nejvyšší možné úrovni
  • disponujeme nejvyšším možným odborným vzděláním v oblasti genderu
  • našim klientům se věnujeme individuálně, komplexně a vždy na míru jejich potřebám
  • definuje nás odbornost, otevřenost, kvalita, flexibilita, rezonance, empatie
  • naši klienti: firmy, veřejná správa, neziskový sektor, školy, média, co-workingová centra, mateřská a rodinná centra, široká veřejnost
KONTAKT:
GENDER Consulting, s.r.o.
Sídlo: U Říčanky 1108/15
         104 00  Praha 10

Tel.: +420 602 524 302
        +420 607 782 535